
CooperVision
Je opticien : Optiek Huis
Meensesteenweg 188/1
8870 Izegem
051/31 97 55
Maandag | Op afspraak - 14u tot 18u |
Dinsdag | Op afspraak - 14u tot 18u |
Woensdag | Op afspraak - Gesloten |
Donderdag | 9u tot 12u - 14u tot 18u |
Vrijdag | 9u tot 12u - 14u tot 18u |
Zaterdag | 9u tot 17u |
Zondag | Gesloten |
Mijn winkelmandje
Gratis afhalen in de winkel
Deze zachte lenzen van CooperVision zijn voor eenmalig gebruik en corrigeren bijziendheid of verziendheid. Vervang ze dagelijks.
De ‘Proclear 1 Day'-daglenzen corrigeren verziendheid en bijziendheid. De lenzen zijn vervaardigd met de PC-technologie; hierdoor zijn het één van de meest aangename lenzen op de markt. De 'Proclear 1 Day'-lenzen zijn vervaardigd in fosforylcholine (PC); dit is een biocompatibel materiaal dat menselijk moleculeweefsel nabootst. De lenzen trekken watermoleculen aan en houden ze vast; zo blijven je lenzen zelfs na lange tijd gehydrateerder en vochtiger. Deze lenzen voor eenmalig gebruik hoef je niet schoon te maken en zijn daarom dus de meest hygiënische optie. Het risico op afzettingen en allergieën vermindert hier immers aanzienlijk door. Met de lichte blauwe tint kan je je lenzen gemakkelijker hanteren.
Contactlenzen zijn een medisch product. Een regelmatige controle bij je opticien is noodzakelijk.
Je opticien controleert of de lens overeenkomt met de fysiologische kenmerken van je oog om een perfect zicht en een optimaal draagcomfort te verzekeren.
Maak een afspraak